До Чернівців їде лікар ВООЗ: в ОДА пояснили, для чого

11 березня до Чернівців приїде лікар Всесвітньої організації охорони здоров’я, який огляне хворого на коронавірус та визначить, чи правильно його лікують.

Про це повідомила заступник голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак, пише Укрінформ.

“Всесвітня організація охорони здоров’я завжди делегує своїх представників до країни, в якій виявлено хворого на коронавірус. У їх делегацію входить і спеціаліст, який відповідає саме за клініку, тобто, чи правильно лікують хворого на коронавірус. Ми попросили, щоб саме цей спеціаліст приїхав до Чернівців, оглянув хворого та перевірив правильність призначеного лікування”, – сказала Гусак.

Таким чином, наші медики хочуть зняти певну напругу в суспільстві та можливу недовіру близьких хворого до українських лікарів.

“Наразі стан пацієнта, в якого виявили коронавірус, стабільний. Температура тіла протягом доби коливається від 37,1 до 37,6 градусів. Він отримує адекватне лікування відповідно до всіх протоколів ВООЗ”, – додала обласна чиновниця.

Також вона повідомила, що хворому зробили повторний тест на коронавірус, який також дав позитивний результат. Це означає, що пацієнт ще досі хворий, і в його організмі присутній цей вірус.

“Відповідно до протоколів хворому будуть ще кілька разів проводити тести. Лише після того, як два тести поспіль покажуть негативний результат на коронавірус, можна буде говорити, що людина одужує”, – зазначила Наталія Гусак.

Також щойно чиновниця опублікувала на своїй сторінці у Facebook роз’яснення, чому саме до Чернівців має приїхати представник Всесвітньої організації охорони здоров’я.

“Хто як хоче так і розуміє. Лікар ВООЗ приїздить на наше запрошення не тому, що ми не довіряємо нашим лікарям, а абсолютно навпаки. Ми хочемо щоб він підтвердив всім, що наші лікарі лікують пацієнта правильно і ефективно. І наразі такі візити це світова практика. Знаю, що є люди, які вирвали фразу з контексту і саме зараз з цією фразою ознайомлюють лікарів у інфекційному відділенні”, – йдеться у повідомленні.

Залишити коментар