Карантинні заходи знищують малий і середній бізнес у Чернівцях – Федорук

Багаторічний міський голова Чернівців вважає, що влада мала достатньо часу, щоб унеможливити поширення COVID-19, не перешкоджаючи роботі підприємців.

Чинна українська влада намагається знищити малий і середній бізнес за допомогою так званих «карантинних обмежень».

Таку думку в ефірі телеканалу ТВА висловив народний депутат 7 і 8 скликання, багаторічний міський голова Чернівців Микола Федорук.

Зокрема, говорячи про те, як коронавірус з’явився в Чернівцях, Федорук зауважив, що перші заходи місцевої влади по унеможливленню поширення інфекції, були правильними і допомогли стримати епідемію.

– Але те, що зараз робиться владою, на мою думку, тільки сприяє нищенню малого і середнього бізнесу. А звідки брати кошти для наповнення бюджету  нашого міста, коли руйнується малий бізнес? Не даремно ж колись говорили: «Чернівці – це місто митців і купців», – зауважив Микола Федорук.

Разом з тим, політик висловився щодо рішення Чернівецької міськради, яким місто фактично “викреслили” із “червоної” карантинної зони.

  • З одного боку, не виконувати рішення центральних органів влади – це шлях до сепаратизму і до розвалу держави, як би це пафосно не звучало з моїх вуст. З іншого боку, центральній владі треба дивитися на те, як сьогодні потерпають міста через ситуацію з економікою. Треба знаходити інші шляхи накопичення грошей у бюджет. За той час, коли це все починалося, не було ні досвіду лікування, не були підготовлені заклади охорони здоров`я до цієї ситуації. І тоді схожі обмеження були виправдані й зрозумілі. Але до цього часу центральна влада мала би зробити певні висновки, – додав політик.

Окрім того, Микола Федорук негативно висловився щодо запровадження дистанційного режиму навчання у школах.

  • Я не розумію, як можна вчити першачків, як можна дистанційно проводити навчання дітей у першому класі? І взагалі дистанційне навчання – це ж як дистанційно їсти… Є дуже багато запитань, на які відповіді має давати влада. Натомість вона займається самодіяльністю на місцях, – додав М. Федорук.

Залишити коментар