Піар до виборів на ремонтах вулиць не вдасться – Бурбак

«Чернівчани, знайТЕ, – у цьому році до виборів вулицю Кармелюка не зроблять. Як і вулицю Хотинську», – заявив політичний діяч Максим Бурбак у програмі «Постфактум» на телеканалі TВA.

         На думку народного депутата двох скликань, у нинішніх політичних реаліях ніхто не дозволить в.о. міського голови Чернівців Василю Продану «красти і пиляти на цьому гроші».

  • Гадаю, що, у порівнянні з тим, що вони «наламали» упродовж останні 5-ти років, зараз їм ніхто такого не дасть зробити. Ми бачимо ці останні потуги з вулицею Кармелюка, яку казали, що зроблять напередодні виборів для піару. Натомість, проектно-кошторисна документація розрахована на 2 роки. Чернівчани, знайТЕ, – у цьому році до виборів вулицю Кармелюка не зроблять. Як і вулицю Хотинську, – заявив Максим Бурбак.

         Нагадаємо, вулицю Кармелюка у Чернівцях почали капітально ремонтувати 15 серпня далеко не за найнижчою ціною. Робитиме це підрядник, який запропонував ціну на 7 мільйонів вищу, ніж конкуренти, але, фактично, виграв тендер, завдяки формальним скаргам до Антимонопольного комітету.

У свою чергу, секретар міської ради Продан обіцяв завершити ремонт вулиць Кармелюка та Хотинської «до кінця року».

Залишити коментар