«Турборежим» vs досвід: Іван Рибак виявився утричі продуктивнішим нардепом, аніж «слуга» Заремський

Продовжуємо аналіз роботи теперішніх депутатів-мажоритарників та їхніх попередників на виборчих округах Буковини. Чи справді так званий турборежим став синонімом продуктивності ВРУ 9-го скликання? Цифри свідчать про зовсім інше…

202 виборчий округ, до якого належить Путильщина, Кіцманщина, Вижницький і частина Сторожинецького району, у парламенті нині представляє представник «ЗЕ Команди» Максим Заремський.

Згідно з даними, що оприлюднені на офіційному сайті Верховної Ради, за перший рік роботи він тричі був відсутній на засіданнях парламенту і лише один раз виступав з трибуни.

Максим є автором 35-ти депутатських запитів. Крім того, він подав у співавторстві 28 законопроектів, два з яких стали чинними актами.

За інформацією видання «Слово і Діло», Заремський за перший рік роботи виконав 18% своїх обіцянок.

«Попередником» Заремського на цьому виборчому окрузі є екс-нардеп від «БПП» Іван Рибак. Він за перший рік свого перебування у стінах парламенту був відсутній на 5 засіданнях.

Натомість Рибак 50 разів виступав з трибуни або з місця та подав аж 365 депутатських запитів.

Екс-нардеп за перший рік роботи став співавтором 11 законопроектів, сім з яких стали чинними актами.

Як зазначається на сайті «Слово і Діло», Іван Рибак за п’ять років своєї депутатської діяльності зміг виконати 50% власних обіцянок.

Залишити коментар