«Турборежим» vs досвід: Микола Федорук виконав удвічі більше обіцянок, аніж його візаві від «Слуги народу»

Яким був перший рік роботи під куполами Ради для буковинських мажоритарників? Наскільки «турбо-режим», у якому перебував парламент, допоміг (чи не допоміг?) їм виконати обіцяне та продемонструвати свою законотворчу успішність?

Ми проаналізували перший рік діяльності нардепів дев’ятого скликання із першим роком діяльності депутатів Верховної Ради попереднього, восьмого скликання, та пропонуємо порівняти їхні депутатські успіхи.

 

Виборчий округ №201 з центром у Чернівцях нині представляє обраниця від партії «Слуга народу» Олена Лис. Згідно з даними видання «Слово і Діло», станом на цей час вона виконала 17% своїх обіцянок.

У попередньому скликанні парламенту «чернівецький» округ представляв багаторічний міський голова Чернівців Микола Федорук із партії «Народний фронт». Станом на осінь 2015 року показник виконаних ним обіцянок, за даними «Слова і Діла» становив 35%.

Олена Лис протягом першого року своєї роботи депутатом Верховної Ради пропустила 5 пленарних засідань (не була зареєстрована в електронній системі). Упродовж року пані Лис жодного разу не виступила із трибуни парламенту чи з місця, і стала авторкою дев’яти депутатських запитів.

Окрім того, нардеп стала автором чи співавтором 22-х законопроектів, п’ять з яких стали чинними актами.

Микола Федорук, станом на осінь 2015 року, пропустив у парламенті всього шість пленарних засідань. На відміну від Олени Лис, екс-нардеп 29 разів виступав іх трибуни та з місця, і став автором або співавтором 45-ти законопроектів. 18 із них стали чинними актами.

Залишити коментар