На Прикарпатті розгорнули мобільний госпіталь для хворих на COVID-19

В Івано-Франківській області розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС для надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Госпіталь повністю готовий для прийому хворих. Про це УНН повідомляє з посиланням на пресслужбу ДСНС України.

“Державною Службою України з надзвичайних ситуацій на виконання доручення уряду розгорнуто мобільний госпіталь ДСНС на території Богородчанської центральної районної лікарні. Госпіталь складається з 30 наметів, з яких 24 це госпітальна база і розраховані на 120 ліжок”, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що у госпіталі функціонують:

• приймальне відділення;

• блок інтенсивної терапії;

• палати для пацієнтів.

Кожне ліжко обладнане індивідуальним кисневим концентратором.

Крім цього, госпіталь обладнаний автономними системами життєзабезпечення та може самостійно функціонувати як заклад охорони здоров’я.

“На місці організовано роботу Штабу та налагоджено взаємодію з місцевими органами влади та медичною службою області. Госпіталь повністю готовий для прийому хворих на COVID – 19”, – зазначається в повідомленні.

З 22 до 28 лютого в Івано-Франківській області через різке зростання кількості хворих на COVID-19 запроваджують посилений режим карантину — не працюватимуть розважальні заклади, ресторани, кав’ярні, заборонені масові заходи, садочки і початкова школа будуть відкриті, а старшокласники навчатимуться дистанційно. Гірськолижні курорти приймають відвідувачів.

Комісія з надзвичайних ситуації не ухвалила рішення закрити область для в’їзду.