Редакції газети “Буковина” погрожують перевірками за публікацію відео

Начальник служби каналізаційного господарства КП “Чернівціводоканал” Аркадій Береза у соцмережі Фейсбук пригрозив перевіркою редакції газети “Буковина після того, як на сторінці видання було опубліковане відео витоку води на вулиці Дзержика.

До слова, витік ліквідували приблизно через добу. Хто платитиме за витрачену воду, посадовець так і не пояснив. “Прийдеться перевірити. Приготуйте договір. Та вивчіть статтю 13 Закону про ЖК послуги . Вважайте це офіційним зверненням та вивчіть нову редакцію публічного договору на сайті. Перевіримо вузол обліку та час останьої повірки вимірювального приладу!” – написав чиновник у коментарі до відео “Буковини”.

Маємо зауважити, що редакція газети “Буковина” оплачує послуги водоканалу вчасно. Повірку лічильника зробили фахівці навесні цього року. Закиди посадовця вважаємо тиском на ЗМІ. А оперативність роботи комунальних служб відстежуватимемо й надалі.

Коментарі:

 • Дуже дивна реакція споживача на звичайний дзвінок від працівників КП “Чернівціводоканал” та безпосередньо працівників абонентного відділу. Прийшли за адресою Українська 22 зустрілися із представниками бібліотеки . Редакція була зачинена. На дзвінок по одному з вказаних на двері номерів нам почали надавати різні приводи щодо відказу доступу до вимірювальних засобів у наступні дні. Почали вимагати спеціальної процедури.
  Не дивлячись на те що редакція начебто закрита на Карантин – є щомісячне та щоденне споживання води.
  За не допуск працівників до вимірювальних засобів є відповідальність відповідно діючого Законодавства.
  Ця відповідальність передбачена не лише Законами а й у договорі. Домовилися зустрілися у середу.
  А то не соромно приховувати небажання допускати звичайний НЕДОПУСК та можливі проблеми із вимірювальними приладами власною журналісткою діяльністю ?
  ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ ОДИНАКОВИЙ

 • Згідно ЗАКОНУ УКРАЇНИ ” Про житлово-комунальні послуги” N 2454 від 07.06.2018 року, ст.29, п.1 – “Споживач зобовязаний забезпечити доступ представникам виконавця комунальної послуги доступ до свого житла, іншого об’єкта нерухомого майна для проведення технічних чи профілактичних оглядів, зняття контрольних показань вузлів обліку”.
  П.3 цього Закону – ” Відмова споживача надати доступ виконавцю комунальної послуги до належних споживачу приміщень у випадках, передбачених ч.1 цієї статті, Є ПІДСТАВОЮ ДЛЯ ПРИПИНЕННЯ НАДАННЯ СПОЖИВАЧЕВІ ВІДПОВІДНОЇ КОМУНАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ”. Підтверджую слова Аркадія Берези, що згідно бази даних КП “Чернівціводоканал”, користування послугами у приміщенні газети ” Буковина” з грудня 2019 року по липень 2020 року НЕ ПРИПИНЯЛОСЯ. Якщо приміщення закрито на карантин і ніхто не працює, то хто споживає послуги? Можливо десь є виток води ?
  І ніхто спеціально не їхав перевіряти цю адресу. Комісія водоканалу була на обстеженні по вул. Якоба Фон петровича ( це 50 м від Українська 22). Підійшли комісійно, присутні були працівники бібліотеки, які без перешкод надавали допуск до лічильника, а на дверях редакції газети “Буковина” була напис про карантин і дистанційну роботу. При телефонному дзвінку представника комісії про можливість надання допуску до мереж, головний редактор почав питати про мету візиту, про надання листа водоканалом на рахунок причин обстеження, хоча згідно статей Закону ніяких листів та пояснень постачальник послуг надавати НЕМАЄ. Абонентний відділ кожен день обстежує десятки абонентів і ніколи ніяких листів не пише для цього. Для всіх Закони однакові.
  Чекаємо дати допуску до лічильника, згідно чинного законодавства.

Коментарі закрито.