У Чернівцях водія покарають за спробу “відкупитись” від патрульного

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 39-річного мешканця м.Чернівці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.369 КК України (пропозиція, надання службовій особі неправомірної вигоди за не вчинення в його інтересах дії з використанням наданої їй влади та службового становища).

Про це повідомляє Чернівецька місцева прокуратура.

Зазначається, що наприкінці грудня минулого року, мешканець міста Чернівців, перебуваючи за кермом автомобіля марки “RENAULT”, порушив Правила дорожнього руху, за що був зупинений працівниками патрульної поліції.

“Під час складання поліцейськими матеріалів адміністративного правопорушення, обвинувачений з метою уникнення адміністративної відповідальності, висловив намір надати неправомірну вигоду та у подальшому кинув на адміністративні матеріали грошові кошти у сумі 1500 грн.

Суд затвердив угоду про визнання винуватості, укладену між прокурором та обвинуваченим, та призначив чоловікові покарання у виді штрафу у розмірі 8500 грн”, – йдеться у повідомленні.

Вирок суду ще не набрав законної сили.