У Чернівцях за крадіжку майна зловмисника засудили до 4 років позбавлення волі

Чернівецька місцева прокуратура підтримала публічне обвинувачення у кримінальному провадженні за обвинуваченням 31-річного мешканця м.Чернівці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у інше приміщення, вчинена повторно).

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької місцевої прокуратури.

Так, у квітні минулого року, раніше судимий чоловік проник до нежитлового приміщення по вул.Героїв Майдану у м.Чернівці та викрав належне потерпілому майно, після чого місце вчинення злочину покинув, а викраденим розпорядився на власний розсуд.

Своїми протиправними діями чоловік заподіяв матеріальної шкоди потерпілому на загальну суму понад 50 тис.грн., яка ним не відшкодована. Враховуючи, що обвинувачений раніше неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності за аналогічні корисливі злочини, а також те, що злочин був вчинений ним в період випробувального терміну, суд остаточно призначив чоловікові покарання у виді 4 років позбавлення волі, частково приєднавши відбуту частину покарання за попереднім вироком суду.